Drukarki etykiet

ZEBRA LP 2824 / TLP 2824

Termotransferowa / termiczna drukarka etykiet z kodem kreskowym - biurowa.

ZEBRA GX420d / GX420t

Termotransferowa / termiczna drukarka etykiet z kodem kreskowym - biurowa.

ZEBRA GX420d / GX420t

Termotransferowa / termiczna drukarka etykiet z kodem kreskowym - biurowa.

ZEBRA GX430t

Termotransferowa / termiczna drukarka etykiet z kodem kreskowym - biurowa.

Cena netto: 2 860zł
BIRCH BP-545D

Termiczna drukarka etykiet z kodem kreskowym - biurowa.

Cena netto: 1 550zł
BIRCH BP 744

Termotransferowa / termiczna drukarka etykiet z kodem kreskowym - biurowa.

Cena netto: 1 650zł
BIRCH BP 744M

Termotransferowa / termiczna drukarka etykiet z kodem kreskowym - półprzemysłowa.

Cena netto: 2 790zł
BIRCH BP 846M

Termotransferowa / termiczna drukarka etykiet - półprzemysłowa.

Cena netto: 4 500zł

Jak działają drukarki etykiet dostępne w naszej ofercie?

Drukarki etykiet są urządzeniami, które służą do wydruku samoprzylepnych etykiet. Jest to najprostszy i zarazem najszybszy sposób na szybkie pozyskanie różnego rodzaju samoprzylepnych naklejek. W zależności od zapotrzebowania przedsiębiorstwa, drukarki etykiet pozwalają na uzyskanie różnych kształtów nalepek. Zazwyczaj mają one formę prostokąta z lekko zaokrąglonymi rogami. Etykiety mają nadruki w kolorze czarnym, a inną barwę można uzyskać jedynie przez odpowiedni kolor taśmy barwiącej w drukarce termotransferowej.

Drukarki etykiet są stosowane w różnych sektorach gospodarki. Szybko można zaopatrzyć poszczególne produkty w kody, nazwy i ceny. Wydruk odbywa się przy użyciu metody termicznej albo termotransferowej. Szukając drukarki etykiet pierwszym parametrem, na który trzeba zwrócić uwagę, to wielkość drukowanych naklejek. Oprócz tego liczy się jej wydajność i wytrzymałość. Jeżeli wykorzystywane materiały będą wysokiej jakości, podobnie, jak zastosowane w urządzeniu części, drukarki etykiet będą mogły bezawaryjnie posłużyć przez długi czas.

Drukarki etykiet z kodem kreskowym

Chcąc kupić drukarki etykiet z kodem kreskowym, dużą uwagę zwraca się na jakość wydruku. To właściciel decyduje o tym, jaki nadruk będzie naniesiony na etykiecie. Warte uwagi są drukarki etykiet termotransferowe. W ich przypadku istotny jest rodzaj zastosowanej taśmy termotransferowej. W przypadku drukarki etykiet z kodem kreskowym zaleca się, by były to taśmy woskowe. Są one stworzone z myślą o druku specjalnych kartoników i etykiet papierowych. Cechują się niską temperaturą topnienia, w związku z czym odporność na ścieranie etykiet jest nieco ograniczona. Jednocześnie wszystkie wydrukowane kody kreskowe, grafiki, czy napisy są wysokiej jakości, wyraźne i dobrze widoczne. Drukarki etykiet z kodem kreskowym są urządzeniami, które w ramach tej kategorii produktowej są kupowane najczęściej.

Drukarki etykiet - cena

W zależności od typu i parametrów drukarki etykiet różnie wygląda koszt jej zakupu. W zależności od modelu, czy posiadanych funkcji drukarki etykiet to cena wynosi od 1,5 tysiąca złotych do kilku tysięcy złotych. Jak pokazuje ta rozpiętość cenowa, jest duża rozbieżność w zakresie możliwości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, trzeba zdefiniować swoje potrzeby, by drukarki etykiet były dobrane pod kątem profilu działalności. Istotne jest, by z jednej strony nie płacić za coś, z czego firma nie będzie korzystać, z drugiej, by nie kupić urządzenia, które nie będzie posiadało pożądanych opcji. Drukarki etykiet dają różne możliwości, z czego wynika tak duży rozrzut cen.

Wysokiej jakości drukarki etykiet

Przeglądając naszą stronę internetową, wśród wielu produktów, klient znajdzie drukarki etykiet, które charakteryzują się dużą różnorodnością cen i funkcji. Nasza oferta została tak przygotowana, aby mogli z niej skorzystać przedsiębiorcy prowadzący firmy o odmiennych profilach działalności. Wszystkie sprzedawane przez nas drukarki etykiet charakteryzują się niezawodnością i estetyką wykonania. Ze względu na to, że ich producenci są znanymi i cenionymi na rynku przedsiębiorstwami, podczas ich wyrobu stosuje się najnowsze technologie, dzięki czemu są stworzone pod kątem bieżących potrzeb klientów. W wielu firmach drukarki etykiet są sprzętami obowiązkowymi, w części dopiero będą wprowadzone w przyszłości. Nie zmienia to jednak faktu, że znacząco wpłyną na jakość pracy i sprawność organizacji niektórych czynności.