Drukarki fiskalne - Poznań

drukarka Novitus HD E

Najbardziej wydajna i szybka drukarka fiskalna, drukuje faktury VAT. Z obcinaczem papieru, kolorowym wyświetlaczem który wyświetla np. filmy reklamowe. NOWOŚĆ! brak schodka podatkowego, baza zapamiętuje każdy sprzedany towar wraz z historią zmian jego stawki podatkowej. Współpracuje z większością programów sprzedaży.

Cena promocyjna netto: 2 900zł
Cena netto: 2 990zł
Drukarka fiskalna deon kasyiprogramy.pl

Drukarka przenośna mieszcząca się w dłoni.  Wydajny akumulator pozwala, bez podłączenia do prądu, wydrukowac 2500 paragonów. Bardzo prosta obsługa, równie prosta wymiana papieru. W połączeniu z laptopem jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnej sprzedaży. Przeznaczona również do pracy stacjonarnej o małej powierzchni sprzedażowej.

Cena promocyjna netto: 2 061zł
Cena netto: 2 290zł
NOVITUS BONO E

Drukarka stacjonarna przeznaczona dla placówek handlowych i gastronomicznych stawiających na sprawną obsługę klientów -szybki wydruk paragonu. Wydruk faktur VAT bezpośrednio na drukarce fiskalnej. Zaawansowany system oszczędzania papieru - zagęszczanie wydruku). Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Cena netto: 2 490zł
NOVITUS DELIO PRIME E

Drukarka stacjonarna, z czteroliniowym czytelym obrotowym wyświetlaczem. Przeznaczona dla dużych placówek handlowych, o szerokim asortymencie i wysokim natężeniu ruchu.

Cena netto: 2 790zł
ELZAB Mera E

Drukarka stacjonarna.  Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów (350 tysięcy) drukarka może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie.

Cena netto: 2 790zł

Bogata oferta drukarek fiskalnych

Po rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej, wielu przedsiębiorców szybko musi zaopatrzyć się w urządzenia fiskalne. Przykładem są drukarki fiskalne, jakie sprzedawane są w naszej firmie zlokalizowanej w mieście Poznań. Chociaż kasy i drukarki fiskalne są pojęciami, których czasem używa się zamiennie, to są między nimi różnice. Kasy fiskalne nie wymagają podpięcia do komputera i stanowią tańszą opcję niż drukarki fiskalne, jednak w dłuższej perspektywie, to właśnie drukarki fiskalne są tym, co gwarantuje wygodę pracy.

Kasy a drukarki fiskalne - Poznań

W przypadku kasy fiskalnej istotne jest to, że przechowuje w pamięci bazę towarów i usług. Stanowi to rozwiązanie tanie i ekonomiczne, jednak w dłuższej perspektywie korzystanie z kasy może być problematyczne. Wielość wprowadzanych produktów, czy mała klawiatura, nie stanowią wygodnego rozwiązania. Drukarki fiskalne to z kolei propozycja dla przedsiębiorców, którzy w jak najwyższym stopniu chcą z optymalizować pracę firmy, szukają czegoś wygodnego i praktycznego zarazem.

To, co w pierwszej kolejności charakteryzuje drukarki fiskalne, to konieczność posiadania komputera. Drukarki fiskalne spełniają narzucone przez Ministerstwo Finansów przepisy prawne, zatem pozwalają na wydruk paragonu i zapisanie go na drugiej rolce papieru. Korzystanie z takich urządzeń, jak drukarki fiskalne wiąże się z tym, że baza towarów i świadczonych usług, musi być wpisana w komputerze. Potrzebne jest także odpowiednie oprogramowanie komputerowe, które umożliwi wystawianie paragonów i faktur.

Zalety drukarek fiskalnych - Poznań

Drukarki fiskalne w połączeniu z dobrze dobranym programem komputerowym dają duże możliwości. Pozwalają m.in. na wykonanie wielu raportów i analiz. Po każdej przeprowadzonej transakcji, stan w magazynie jest aktualizowany. Poza tym drukarki fiskalne pozwalają na weryfikacje, które towary i usługi cieszą się największym powodzeniem. Drukarki fiskalne wiążą się z większym kosztem niż kasy fiskalne, do tego konieczny jest zakup komputera. Jednocześnie jest to rozwiązanie dające duże pole do manewru. Drukarki fiskalne są małych gabarytów i proste w obsłudze. Posiadają wytrzymałą baterię, dlatego można je potraktować jako urządzenie mobilne. To także świetna opcja dla osób zajmujących się sprzedażą internetową.

Drukarki fiskalne są niezawodne i sprawdzają się w każdych warunkach. Przez szerokie możliwości, jakie dają drukarki fiskalne, są spotykane w takich miejscach, jak sieci usługowe i handlowe. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb naszych klientów, nasza oferta została poszerzona o drukarki fiskalne. Na terenie miasta Poznań nie tylko je sprzedajemy, ale pomagamy wdrożyć w firmie. Świadczymy także usługi z zakresu doradztwa i serwisu. Do współpracy z naszą firmą zachęcamy wszystkich, którzy chcą, aby kupione przez nich drukarki fiskalne spełniały najwyższe standardy i działały niezawodnie przez długi czas.