Drukarki fiskalne z kopią elektroniczną

drukarka Novitus HD E

Najbardziej wydajna i szybka drukarka fiskalna, drukuje faktury VAT. Z obcinaczem papieru, kolorowym wyświetlaczem który wyświetla np. filmy reklamowe. NOWOŚĆ! brak schodka podatkowego, baza zapamiętuje każdy sprzedany towar wraz z historią zmian jego stawki podatkowej. Współpracuje z większością programów sprzedaży.

Cena promocyjna netto: 2 900zł
Cena netto: 2 990zł
Drukarka fiskalna deon kasyiprogramy.pl

Drukarka przenośna mieszcząca się w dłoni.  Wydajny akumulator pozwala, bez podłączenia do prądu, wydrukowac 2500 paragonów. Bardzo prosta obsługa, równie prosta wymiana papieru. W połączeniu z laptopem jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnej sprzedaży. Przeznaczona również do pracy stacjonarnej o małej powierzchni sprzedażowej.

Cena promocyjna netto: 2 061zł
Cena netto: 2 290zł
NOVITUS BONO E

Drukarka stacjonarna przeznaczona dla placówek handlowych i gastronomicznych stawiających na sprawną obsługę klientów -szybki wydruk paragonu. Wydruk faktur VAT bezpośrednio na drukarce fiskalnej. Zaawansowany system oszczędzania papieru - zagęszczanie wydruku). Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Cena netto: 2 490zł
NOVITUS DELIO PRIME E

Drukarka stacjonarna, z czteroliniowym czytelym obrotowym wyświetlaczem. Przeznaczona dla dużych placówek handlowych, o szerokim asortymencie i wysokim natężeniu ruchu.

Cena netto: 2 790zł
ELZAB Mera E

Drukarka stacjonarna.  Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów (350 tysięcy) drukarka może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie.

Cena netto: 2 790zł