Kasy fiskalne Datecs - Poznań

ELZAB K10

Nowoczesna, jedyna z panelem dotykowym, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.        

Cena netto: 1 390zł
Posnet Mobile HS

Najmniejsza kasa z elektroniczną kopią paragonu.

Cena netto: 1 299zł
ELZAB MINI E

Kasa dedykowana dla usługodawców i małych placówek handlowych z bazą towarową do 3 071 kodów towarowych.  Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna.

Cena promocyjna netto: 1 186zł
Cena netto: 1 290zł
NOVITUS MAŁA Plus E

SUPER PROMOCJA! Kasa z funkcją DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY na paragonie. Kasa przeznaczona dla usług lub handlu drobnego z bazą towarową do 3 000 kodów towarowych. Dla stanowisk sprzedażowych o małej powierzchni. Kasa pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, wagi, lub szuflady na pieniądze.

Cena promocyjna netto: 1 113zł
Cena netto: 1 250zł
DATECS MALUCH BIS E.KO

Mała, mobilna kasa z elektroniczną kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru. Łatwa obsługa dzięki funkcjom: automatycznego kończenia paragonów, przypominania użytkownikowi o terminie obowiązkowego przeglądu kasy, o nie wykonanym Raporcie Dobowym, o wykonaniu Raportu Miesięcznego.

Cena promocyjna netto: 1 044zł
Cena netto: 1 090zł
Datecs Maluch Plus

Mała, mobilna kasa z papierową kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru.

Cena promocyjna netto: 860zł
Cena netto: 949zł
Aclas Kos

Mobilna kasa z papierową kopią paragonu.

Cena promocyjna netto: 780zł
Cena netto: 849zł
NOVITUS NANO E

Mobilna lub stacjonarna. Kasa mieszcząca się w dłoni. Bardzo prosta w obsłudze. Przeznaczona dla usług i drobnego handlu. Idealna dla obsługi parkingów. Wydajny akumulator pozwala pracować na kasie przez kilka dni bez podłączenia kasy do prądu.

Cena promocyjna netto: 1 160zł
Cena netto: 1 290zł

Doskonale zaprojektowane kasy fiskalne marki Datecs

Kasy fiskalne Datecs sprzedawane przez naszą firmę zlokalizowaną w mieście Poznań, są jednymi z częściej polecanych urządzeń fiskalnych. Polska filia firmy została otwarta w 2001 roku, jednak jej główna siedziba powstała dużo wcześniej w Sofii. Przez długą tradycję i europejskie doświadczenie, kasy fiskalne Datecs są doskonale zaprojektowane i wyprodukowane, dlatego spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. W trakcie ich wyrobu stosowane są najwyższe standardy, co przekłada się na wysoką klasę wszystkich urządzeń z logo Datecs. Kasy fiskalne Datecs są coraz bardziej cenione w kraju i za granicą.

Zalety, jakie posiadają kasy fiskalne Datecs - Poznań

Na wielu polskich przedsiębiorcach spoczywa obowiązek ewidencjonowania swoich przychodów z użyciem kasy fiskalnej. W trakcie ich wyboru trzeba się kierować indywidualnymi potrzebami i funkcjami, jakie posiada dane urządzenie. Kasy fiskalne Datecs mają niewielkie rozmiary, za to posiadają rozbudowane funkcje. Są ergonomiczne i wyposażone w trwałe obudowy. Modele mobilne są wyposażone w wydajny akumulator, który pozwala na korzystanie z kasy nawet przy minusowych temperaturach.

Kasy fiskalne Datecs stworzone z myślą o użytkowaniu stacjonarnym, sprawdzą się przede wszystkim w mniejszych i średnich firmach. Posiadają dużą bazę towarową, podobnie, jak w przypadku urządzeń mobilnych, ergonomiczną obudowę i dobry akumulator. Poza tym, kasy fiskalne Datecs zostały wyposażone w wygodny mechanizm zmiany rolki papieru. Na tym jednak zalety produktów tej marki się nie kończą.

Kasy fiskalne Datecs w ofercie dystrybutora z Poznania

Oferta naszej firmy obejmuje jedynie takie produkty, wobec których mamy pełne zaufanie, a takie są kasy fiskalne Datecs. Każde przedsiębiorstwo z miasta Poznań zachęcamy do tego, aby szukając urządzeń fiskalnych, przejrzało zawarte w naszym asortymencie kasy fiskalne Datecs. Jesteśmy przekonani, że sprostają one wszystkim oczekiwaniom. Ponadto, oprócz samej ich sprzedaży, możemy je wdrożyć, ponieważ świadczymy także takie usługi jak serwis.

Pracujący w naszej firmie specjaliści potrafią doradzić podczas zakupu i pomóc, jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy w trakcie użytkowania. Kasy fiskalne Datecs to doskonała inwestycja w optymalizację pracy firmy i ergonomię pracy. Datecs Polska jest firmą, która nieustannie się rozwija, a kasy są eksportowane do wielu krajów, w tym do tak odległych jak Kazachstan. Stanowi to potwierdzenie tego, jaka dynamika zmian jest w firmie i jak wysokiej jakości są kasy fiskalne Datecs.