Kasy fiskalne Novitus - Poznań

ELZAB K10

Nowoczesna, jedyna z panelem dotykowym, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.        

Cena netto: 1 390zł
Posnet Mobile HS

Najmniejsza kasa z elektroniczną kopią paragonu.

Cena netto: 1 299zł
ELZAB MINI E

Kasa dedykowana dla usługodawców i małych placówek handlowych z bazą towarową do 3 071 kodów towarowych.  Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna.

Cena promocyjna netto: 1 186zł
Cena netto: 1 290zł
NOVITUS MAŁA Plus E

SUPER PROMOCJA! Kasa z funkcją DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY na paragonie. Kasa przeznaczona dla usług lub handlu drobnego z bazą towarową do 3 000 kodów towarowych. Dla stanowisk sprzedażowych o małej powierzchni. Kasa pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, wagi, lub szuflady na pieniądze.

Cena promocyjna netto: 1 113zł
Cena netto: 1 250zł
DATECS MALUCH BIS E.KO

Mała, mobilna kasa z elektroniczną kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru. Łatwa obsługa dzięki funkcjom: automatycznego kończenia paragonów, przypominania użytkownikowi o terminie obowiązkowego przeglądu kasy, o nie wykonanym Raporcie Dobowym, o wykonaniu Raportu Miesięcznego.

Cena promocyjna netto: 1 044zł
Cena netto: 1 090zł
Datecs Maluch Plus

Mała, mobilna kasa z papierową kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru.

Cena promocyjna netto: 860zł
Cena netto: 949zł
Aclas Kos

Mobilna kasa z papierową kopią paragonu.

Cena promocyjna netto: 780zł
Cena netto: 849zł
NOVITUS NANO E

Mobilna lub stacjonarna. Kasa mieszcząca się w dłoni. Bardzo prosta w obsłudze. Przeznaczona dla usług i drobnego handlu. Idealna dla obsługi parkingów. Wydajny akumulator pozwala pracować na kasie przez kilka dni bez podłączenia kasy do prądu.

Cena promocyjna netto: 1 160zł
Cena netto: 1 290zł

Oferta kas fiskalnych marki Novitus

Novitus to jeden z wiodących na rynku producentów dostarczających różnego rodzaju urządzenia fiskalne. Kasy fiskalne Novitus to bogata oferta zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Kasy tej marki są jednymi z najczęściej wybieranych sprzętów z tej kategorii. Wspomagają one takie dziedziny, jak handel, usługi oraz logistyka. Kupując kasy fiskalne Novitus można mieć pewność, że firma zostaje uzupełniona o innowacyjne rozwiązania i prestiżową markę. Nie bez powodu logo tej firmy, tak często widnieje na spotykanych w wielu miejscach urządzeniach.

Wybór kas fiskalnych Novitus dla wymagających - Poznań

Kasy fiskalne Novitus są polecane wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają urządzeń mobilnych, średnich i systemowych. Sprawdzą się doskonale w gabinecie lekarskim, u prawnika, czy w warsztacie samochodowym. Kasy fiskalne Novitus to idealna propozycja dla wymagających. Każdego roku aż 720 tysięcy nowych kas wędruje do polskich firm, co potwierdza ich wysoką jakość i renomę. Innym aspektem, świadczącym o dobrej klasie produktów Novitus jest fakt, że kasy fiskalne Novitus wiodą prym, jeśli chodzi o eksport tego typu urządzeń.

Kasy fiskalne Novitus są od lat doceniane, cechują się dobrym, starannym wykonaniem i niezawodnością. Biorąc pod uwagę to, że ewidencja przychodów za pomocą kasy fiskalnej jest czymś obowiązkowym dla wielu przedsiębiorców, warto zdecydować się na urządzenia, które będą bezawaryjne, zapewnią płynność pracy i pozwolą na optymalizację poszczególnych czynności. Takie właśnie są kasy fiskalne Novitus, będące jednocześnie estetyczne, solidne i proste w obsłudze, co przekłada się na wygodę użytkowania i komfort pracy.

Kasy fiskalne Novitus z naszej oferty - Poznań

Wśród produktów, które znalazły miejsce w naszym asortymencie, są właśnie kasy fiskalne Novitus. Jesteśmy ich dystrybutorem w mieście Poznań, gdzie poza ich sprzedażą, oferujemy także inne związane z urządzeniami fiskalnymi usługi. Nasi klienci mogą liczyć na to, że pomożemy wdrożyć poszczególne systemy i będziemy wsparciem w razie jakichkolwiek trudności. Kasy fiskalne Novitus mogą być także przez nas serwisowane. Ponieważ naszą firmę zasilają osoby z dużym doświadczeniem i perfekcyjnym przygotowaniem, służymy również fachowym doradztwem. Novitus jest producentem, któremu nie bezpodstawnie zaufały tysiące klientów. Jeżeli do tego kasy fiskalne Novitus będą kupione za naszym pośrednictwem, zakres korzyści płynących z zaopatrzenia się w te urządzenia, stanie się jeszcze szerszy.