Kasy fiskalne Posnet - Poznań

NOVITUS MAŁA Plus

Rozbudowana wersja kasy MAŁA. Dla placówek handlowych z bazą towarową do 3 000 kodów towarowych. Kasa posiada 2 porty komunikacyjne umożliwiające podłączenie 2 urządzeń, np. czytnik kodów i szufladę.

Cena promocyjna netto: 889zł
Cena netto: 999zł
NOVITUS SENTO E

Kasa o DUŻYCH MOŻLIWOŚCIACH z funkcjonalnością kas systemowych. Idealna do "szybkiej sprzedaży"-14 dodatkowych klawiszy pozwolą zaprogramować 28 najczęściej sprzedawanych towarów lub często używane funkcje np. raport dobowy, anulacja paragonu. Szczególnie polecana do gastronomii, sklepu.

Cena promocyjna netto: 1 260zł
Cena netto: 1 390zł
ELZAB JOTA E

Dedykowana dla małych placówek handlowych z bazą towarową do 4095 towarów oraz usługowych. Czytelny wyświetlacz, łatwa wymiana papieru usprawnia sprzedaż.

Cena netto: 1 450zł
ELZAB MINI

Kasa mała i prosta w obsłudze, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych - 511 kodów towarowych. Przeznaczona do pracy stacjonarnej lub przenośnej.  Klawisz szybkiej sprzedaży pozwala zaprogramować najczęściej sprzedawany towar lub usługę. Naciśnięcie takiego klawisza powoduje od razu wydruk paragonu z jedną pozycją sprzedaży.

Cena netto: 999zł

Posnet - kasy fiskalne

Firma Posnet Polska S.A. funkcjonuje na rynku urządzeń fiskalnych już od dwudziestu lat. Przez ten czas dostarczała dopracowane w każdym calu rozwiązania setkom klientów. Kasy fiskalne Posnet to urządzenia niezawodne, dlatego nasza mieszcząca się w mieście Poznań firma, wprowadziła je do swojej oferty. Producent zaopatruje przedsiębiorstwa z różnych sektorów, dostarczając sprzęty, które są zgodne ze wszystkimi regulacjami prawnymi, pozwalają na automatyzację pracy i zwiększają jej wygodę. Kasy fiskalne Posnet są stosowane m.in. w branży gastronomicznej, hotelarskiej, czy medycznej.

Różnorodne kasy fiskalne Posnet - Poznań

Kasy fiskalne Posnet to duża różnorodność wzorów różniących się między sobą parametrami i funkcjami. Mogą one zostać bez trudu dopasowane do każdego profilu działalności firmy. Ponieważ producent cieszy się dobrą opinią klientów, dba o zachowanie silnej pozycji na rynku. Kasy fiskalne Posnet zostały zaprojektowane i zrobione w sposób precyzyjny i dokładny, co przekłada się na ich szybkie działanie i sprawność. Na przestrzeni lat urządzenia były dopracowywane, dlatego są w zgodzie z najwyższymi standardami.

Wśród produktów tej kategorii znajdują się sprzęty, które różnią się designem, wielkością i zastosowaniem. Kasy fiskalne Posnet mogą być mobilne, świetnie sprawdzające się przy pracy bezprzewodowej, kiedy muszą być często przenoszone. Z kolei małe kasy są dedykowane firmom, których punkty usługowe mają małą powierzchnię. Dalej są urządzenia średnie, stworzone o nieco większych pomieszczeniach. I na końcu kasy fiskalne Posnet systemowe, pozwalające na stworzenie zaawansowanych i elastycznych zarazem systemów kasowych.

Dystrybutor kas fiskalnych Posnet w Poznaniu

Zdając sobie sprawę z tego, że nasi klienci szukają rozwiązań sprawdzonych i skutecznych, kasy fiskalne Posnet są obowiązkowymi pozycjami w naszym asortymencie. Chcemy dostarczać rozwiązań najlepszej jakości, ale także pomagamy je wdrożyć i świadczymy ich serwis. Dlatego też, kupując kasy fiskalne Posnet na terenie miasta Poznań, firma może liczyć na nasze kompleksowe wsparcie, przez cały okres korzystania z urządzeń. Kasy fiskalne są obowiązkowymi urządzeniami dla wielu polskich firm. Ponieważ każdemu zależy na płynności i dochodach z prowadzonej działalności gospodarczej, warto zaopatrzyć się w kasy fiskalne Posnet, które będą gwarancją tego, że na płaszczyźnie ewidencjonowania przychodów, wszystko będzie przebiegało sprawnie i w zgodzie z regulacjami prawnymi.