Kasy fiskalne proste przenośne

NOVITUS NANO E

Mobilna lub stacjonarna. Kasa mieszcząca się w dłoni. Bardzo prosta w obsłudze. Przeznaczona dla usług i drobnego handlu. Idealna dla obsługi parkingów. Wydajny akumulator pozwala pracować na kasie przez kilka dni bez podłączenia kasy do prądu.

Cena promocyjna netto: 1 160zł
Cena netto: 1 290zł
Aclas Kos

Mobilna kasa z papierową kopią paragonu.

Cena promocyjna netto: 780zł
Cena netto: 849zł
Datecs Maluch Plus

Mała, mobilna kasa z papierową kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru.

Cena promocyjna netto: 860zł
Cena netto: 949zł
DATECS MALUCH BIS E.KO

Mała, mobilna kasa z elektroniczną kopią paragonu, posiadająca 30 znaków w nazwie towaru. Łatwa obsługa dzięki funkcjom: automatycznego kończenia paragonów, przypominania użytkownikowi o terminie obowiązkowego przeglądu kasy, o nie wykonanym Raporcie Dobowym, o wykonaniu Raportu Miesięcznego.

Cena promocyjna netto: 1 044zł
Cena netto: 1 090zł
NOVITUS MAŁA Plus E

SUPER PROMOCJA! Kasa z funkcją DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY na paragonie. Kasa przeznaczona dla usług lub handlu drobnego z bazą towarową do 3 000 kodów towarowych. Dla stanowisk sprzedażowych o małej powierzchni. Kasa pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, wagi, lub szuflady na pieniądze.

Cena promocyjna netto: 1 113zł
Cena netto: 1 250zł
ELZAB MINI E

Kasa dedykowana dla usługodawców i małych placówek handlowych z bazą towarową do 3 071 kodów towarowych.  Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna.

Cena promocyjna netto: 1 186zł
Cena netto: 1 290zł
Posnet Mobile HS

Najmniejsza kasa z elektroniczną kopią paragonu.

Cena netto: 1 299zł
ELZAB K10

Nowoczesna, jedyna z panelem dotykowym, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.        

Cena netto: 1 390zł