Wagi sklepowe

CAS AD-15

Waga prosta (Zakres ważenia: 15 kg).

Cena netto: 789zł
CAS ER JUNIOR B

Waga kalkulacyjna (Zakres ważenia: 6/15 kg).

Cena netto: 699zł
CAS AP-1 15 MX (ANGEL)

Waga kalkulacyjna (Zakres ważenia: 6/15 kg).

Cena netto: 1 049zł
CAS AP-1 15 EX (ANGEL)

Waga kalkulacyjna (Zakres ważenia: 6/15 kg).

Cena netto: 1 069zł
DIBAL SC-100S

Waga kalkulacyjna (Zakres ważenia: 20 kg).

Cena netto: 1 040zł
DIBAL SPC-S

Waga kalkulacyjna (zakres ważenia do 6/15 kg z dokładnością do 2/5 g lub do 15/30 kg z dokładnością do 5/10 g).

Cena netto: 660zł
CAS SW-1 PLUS

Waga prosta (Zakres ważenia: 1/2, 4/10 lub 15/30 kg).

Cena netto: 549zł
DIBAL PS-50

Waga prosta (Zakres ważenia: 3, 6 lub 15 kg).

Cena netto: 540zł
DIBAL G-300

Waga prosta (Zakres ważenia: 6/15 kg).

Cena netto: 680zł

Wagi sklepowe - bogaty asortyment

Kasy fiskalne i wagi sklepowe są urządzeniami najczęściej spotykanymi w sklepach. W zależności od tego, jaki jest profil działalności sklepu, trzeba wybrać nieco inne urządzenie. Dzięki temu wagi sklepowe całkowicie spełnią wszystkie potrzeby i będą funkcjonalne. Nasza oferta została tak skonstruowana, że znalazły się w niej różnego rodzaju wagi sklepowe, mogące być wykorzystane w wielu miejscach. Niezależnie od tego, jakie wagi sklepowe zostaną zakupione, istotna jest ich legalizacja, pozwalająca na to, żeby urządzenie było obsługiwane w handlu.

Rodzaje wag sklepowych

Pierwszym kryterium, według którego dobiera się wagi sklepowe jest wielkość sklepu, a także sama organizacja procesu sprzedaży. Odpowiednio dobrane urządzenia przełożą się na efektywniejszą pracę i wygodę. Wśród wielu wag, można wymienić m.in. wagi sklepowe etykietujące. Znajdują one zastosowanie zarówno w mniejszych, jak i większych sklepach. Pozwalają one na wydrukowanie etykietki, na której będzie podana nazwa towaru, jego masa, cena oraz kod kreskowy skanowany przy kasie.

Innymi często użytkowanymi urządzeniami są wagi sklepowe kontrolne. Umożliwiają one sprawdzenie wagi towaru przy stoisku, zanim zostanie on kupiony. Nawet jeżeli klient skorzysta z wagi kontrolnej, wybrane przez niego produkty będą ponownie ważone przy kasie. Wagi sklepowe kontrolne sprawdzają się przede wszystkim w dużych sklepach samoobsługowych. W mniejszych sklepach, charakteryzujących się mniejszym natężeniem ruchu, powszechnie wykorzystywane są wagi sklepowe kalkulacyjne. Pozwalają na zważenie i wyliczenie ceny w oparciu o wprowadzony kod. Wagi sklepowe tego rodzaju, pokazują masę, ale nie mają opcji drukowania etykiet z parametrami towaru. Zakres ważenia przy użyciu tych urządzeń, to 15 kg.

Funkcjonalne wagi sklepowe z naszej oferty

Warte uwagi są wagi sklepowe, które mogą być podłączone z kasą fiskalną. Stanowią one doskonałe rozwiązanie w sklepach, gdzie natężenie ruchu jest bardzo duże. Będą znacząco usprawniały proces sprzedaży, a kolejki będą się szybciej przesuwały. Tego typu Wagi sklepowe po zważeniu przesyłają wszystkie dane do kasy, co przekłada się na szybszy proces obsługi klienta. Wagi sklepowe są urządzeniami, które w pierwszej kolejności mają być funkcjonalne. Powinny w jak największym stopniu zautomatyzować proces sprzedaży i zwiększyć wygodę pracy, przy jednocześnie zachowanej precyzji.

Nie można jednoznacznie powiedzieć, które wagi sklepowe są lepsze. Każdy sklep wiąże się z innymi wymaganiami, a wagi sklepowe powinny być wybierane indywidualnie, w zależności od wielkości sklepu, rodzaju sprzedawanego towaru, czy liczby klientów odwiedzających go każdego dnia. W naszym asortymencie znajdują się bardzo różnorodne wagi sklepowe. Ich włączenie w naszą ofertę odbywa się poprzez staranną selekcję, trafiają do niej wagi niezawodne i wysokiej jakości. Jednocześnie staramy się, aby dawały jak największy przekrój urządzeń z tej kategorii. Dzięki temu wagi sklepowe z naszej strony internetowej mogą kupić właściciele sklepów o różnych profilach działalności.